Kaip skirti paramą

Kad asociacija galėtų sėkmingai vykdyti savo veiklą, reikalinga parama ir palaikymas.

Kviečiame tapti organizacijos „Sveikos ir aktyvios bendruomenės iniciatyvos“ rėmėjais ir padėti organizacijos komandai šiame darbe. Norėdami vienaip ar kitaip prisidėti prie organizacijos veiklos, galite tai padaryti ir šiais būdais:

  1.  Kasmet iki gegužės 1 d. paskirti 2 procentus nuo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM) – nusprendę skirti iki 2 procentų gyventojų pajamų mokesčio dalį mūsų organizacijai iki gegužės 1 dienos, turite užpildyti bei pateikti FR0512 formos (02 versija) prašymą. Tai paramos teikimo būdas, nereikalaujantis papildomų materialinių išlaidų.
    Prašymas Valstybinei mokesčių inspekcijai gali būti pateiktas tokiais būdais: 1. Įteiktas tiesiogiai. 2. Atsiųstas paštu. 3. Elektroniniu būdu. Internetinės bankininkystės vartotojai (įėję į internetinį banką ir pasirinkite elektroninį deklaravimą) arba sudarę sutartis gyvenamosios vietos apskrities mokesčių inspekcijos skyriuose gali prisijungti prie Elektroninės deklaravimo sistemos ir prašymą FR0512 forma (02 versija) pateikti internetu.
    Pasikonsultuoti, kaip reikia paskirti 2 procentus paramai galima paskambinus į Valstybinė mokesčių inspekciją arba į mūsų organizaciją.
  2. Paremti savo įmonės ar organizacijos produkcija, paslaugomis, kitоmis organizacijai reikalingomis priemonėmis;
  3.  Elektoriniu paštu organizacijasabi@gmail.com siųsti savo idėjas ir pasiūlymus, kokią visuomenei naudingą veiklą tikslinga įgyvendinti ir kokie būdai būtų efektyviausi, o taip pat – rašyti ir įgyvendinti projektus;
  4. Skirti dalį savo laisvalaikio ir tapti mūsų savanoriu, dalyvauti organizacijos organizuojamuose renginiuose ir akcijose;
  5. Pervesti lėšas banke į organizacijos sąskaitą:

LT35 4010 0510 0363 0864
bankas AB DNB bankas
gavėjas – organizacija „Sveikos ir aktyvios bendruomenės iniciatyvos“
Įmonės kodas 304178067

Dėkojame už Jūsų paramą ir palaikymą!

Comments are closed