Apie mus

Mielieji,

 

Abraomas Linkolnas yra pasakęs: „Valstybė – žmonių, žmonėms, žmonėse“. Tik nuo mūsų visų požiūrio ir bendro darbo priklauso gyvenimo kokybė gimtoje šalyje.

2016 m. vasario 12 d. yra ypatinga diena. Tai mūsų organizacijos „Sveikos ir aktyvios bendruomenės iniciatyvos“ gerų darbų pradžia. Ji simbolizuoja begalinę atsakomybę ir supratimą, kad galime ir turime vieni kitiems padėti, teikti naudą visuomenei, kartu kurti pažangią Lietuvą.

Organizacija „Sveikos ir aktyvios bendruomenės iniciatyvos“ – tai nevyriausybinė, pelno nesiekianti organizacija. Mūsų veiklos tikslas – telkti ir vienyti aktyvius, iniciatyvius visuomenės narius bendrai veiklai, padėsiančiai atskleisti bendruomenės narių galimybes puoselėti savo fizinę ir psichikos sveikatą, būti socialiai atsakingais, ugdyti savo kompetencijas, aktyviai dalyvauti visuomeninėje veikloje, būti teisingai informuotais, pilietiškais ir siekiančiais visokeriopos savo šalies gerovės bei klestėjimo, gebančiais drąsiai prisiimti lyderystę įvairiais šeimai, bendruomenei ir visai Tėvynei svarbiais klausimais.

Mūsų organizacija siekia į bendrą veiklą įtraukti kuo daugiau socialinių partnerių, plėtoti ir palaikyti ryšius su kitomis nevyriausybinėmis organizacijomis bei valstybės institucijomis.

Organizacijoje „Sveikos ir aktyvios bendruomenės iniciatyvos“ laukiami visi, kurie yra neabejingi savo šalies likimui, čia gyvenančių žmonių sveikatai ir gerovei. Nuoširdžiai tikime, kad didžioji dauguma Jūsų esate būtent tokie. Maloniai kviečiame tapti tikraisiais mūsų organizacijos šeimos nariais! Nekantriai lauksime Jūsų pasiūlymų, komentarų, Jūsų sveikų ir aktyvių iniciatyvų! Veikime kartu, nes mūsų valstybė – tai mes. O kartu rūpindamiesi savo šalies laime, surasime ir savąją.

 

 

Organizacijos steigėjai

Comments are closed